top of page

Hayallerinizdeki gelinliği, damatlığı ve tamamlayıcı detayları bulma yolunu göstererek, en özel gününüzde birer yıldız gibi parlamanızı sağlıyoruz.

ALIŞVERİŞ TURU

"Gelinler ve damatlar için stil danışmanlığı hizmetimiz bir lüks değil, ihtiyaçtır."

Sizlere üst düzey konfor sağlamak için tasarlanmıştır. Sizler düğün gününüzü planlarken hayallerinizi süsleyen görünümü yaratma kısmını bize emanet edin. Hiç bir detayı şansa bırakmıyor, kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Bu hizmetimiz için düğün gününüzden minimum 2 ay önce bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ön Görüşme

Stil danışmanlarımızla gerçekleştireceğiniz öngörüşmede düğün planlarınız, konseptiniz, hayalleriniz ve beklentileriniz üzerine her detayı birlikte konuşuyoruz.  Bu görüşmemiz ile birlikte artık hayallerinizdeki imajı hayata geçirmeye hazırız.

Alışveriş Günü

Görüşmemiz ardından sizleri hem vücut proporsiyonunuza en uygun gelinlikler hem de en özel aksesuar seçimlerimiz ile buluşturuyoruz. Önden randevularını aldığımız tasarımcı gezimizde alternatiflerimizi birlikte değerlendiriyoruz. Sizler de bu konforlu sürecin tadını çıkarıyorsunuz.

Özel Tasarım

Öngörüşmemiz  ardından sizi en doğru tasarımcı ile buluşturuyoruz ve tüm sürecin süpervizörlüğünü üstleniyoruz. Modelin ve detayların netleşmesi, son dokunuşlar ve tamamlayıcı aksesuarlar ile kusursuz bir görünüm yaratıyoruz. Provanın son gününde ise birlikte tüm kontrolleri sağlıyoruz.

Alışveriş Turu

STİL DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Düğün günlerinin telafisi yoktur! 

Hiç bir gelin, her şeyin mükemmel olması gereken o günde gelinliğinden makyajına, saçından buketine kadar hazırlanırken risk almak istemez. Düğün gününe özel bu hizmetimizde biz hazırlık sürecini üstlenirken, sizler gününüzün tadını çıkarıyorsunuz.  

BY THE BRIDE

Düğün gününüzde kusursuzluğu yakalayın! By the Bride”, düğün gününüzde gözden kaçabilecek detayların check-listini oluşturan, sizi pek çok konuda son dakika sürprizlerinden koruyan bir kontrol ve süreç yönetimi hizmetidir. Gelinlik giydirilmesinden fotoğraf çekimi kurgunuzun yönlendirilmesine, son rötuşlardan piste atacağınız ilk adıma kadar gelinlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlandı.

Çekim Süpervizörlüğü

Stil danışmanlarımız sadece en doğru fotoğrafların, en doğru pozlarla çekilmesine eşlik etmez, aynı zamanda, çekim esnasinda bozulabilen saç, duvak, gelinlik kuyruğunun duzeltilmesine kadar pek çok ayrıntıyı dans pistine çıkmadan önce çözüme kavuşturmaya da yardım ederler.

Gelinlik Giydirilmesi

Piste çıkışınızın kusursuz görünümü için stil danışmanlarımız gelinliğinizin ütülenmesi, giydirilmesi ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarınızın hazırlıklarını üstleniyor. Görünümünüzün tüm kontrolleri ile telaşınızı ortadan kaldırıyor ve mükemmel bir gelin olmanızı sağlıyor.

Check-list Kontrolü

Eşsiz “By the Bride” hizmetimiz sayesinde gelinlerimiz endişe duymaz, check-listteki hiçbir detayı unutmaz ve asla işleri aceleye getirilmez, her şeyin kontrolümüz altında olduğundan emin olurlar. Bu hizmetimiz ile gelinlerimizin hazırlık telaşını ve stresini ortadan kaldırıyoruz. 

Düğün Günü Stil Danışmanlığı

BY THE BRIDE HİZMETİMİZ

İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK HİZMETLERİMİZ

Gelinlik Aksesuarları

Gelinliğiniz Hazır Fakat Aksesuar Konusunda Yardıma mı İhtiyacınız var?

Gelinliğinizin stilinin ruhu ve düğününüzün konseptiyle bütünlük sağlayacak, imajınızı parlatacak en doğru takı, saç aksesuarı, duvak, ayakkabı ve buket seçimini sizler için belirliyoruz. Tüm seçim yükünü üstünüzden alıyoruz.

Dilerseniz online danışmanlık hizmetimiz ile sizlerle 1 saatlik bir görüşme ayarlıyor ve 48 saat içerisinde stilinizi tamamlayacak tüm aksesuarlar ile ilgili bir moodboard hazırlayıp detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Dilerseniz de birlikte alışveriş turuna çıkarak tasarımcıları ziyaret edip, aksesuarları birlikte değerlendiriyoruz.

 

Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Gelinliğiniz ve Aksesuarlarınız Hazır Fakat Makyaj ve Saç Stili Konusunda mı Yardıma İhtiyacınız var?

Gelinlik bütünün sadece bir parçasıdır. Üstüne yapılacak makyaj ve seçilecek saç stili tüm imajı belirleyen en kritik unsurlardır. Gelinin yüz hatlarına ve ruhuna göre tasarlanacak makyajı ve saçı belirleyerek mükemmel görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz online danışmanlık hizmetimiz ile sizlerle 1 saatlik bir görüşme ayarlıyor ve 48 saat içerisinde stilinizi tamamlayacak saç ve makyaj önerileri ile ilgili bir moodboard hazırlayıp detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Dilerseniz de birlikte alışveriş turuna çıkarak tasarımcıları ziyaret edip, aksesuarları birlikte değerlendiriyoruz.

 

Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Düğün Hazırlıkları
bottom of page